Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

Тиждень математики

Дата: 17 березня 2023 о 10:56
Автор: Валько Л. М.
31 перегляд

Упродовж тижня учні 5-11 класів брали участь у різноманітних конкурсах, що сприяли розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищення інтелектуального рівня, формували у них практичні навички застосування знань, які здобули на уроках математики.
Заходи були спрямовані на:
- розвиток творчої фантазії;
- логічного мислення;
- уміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
- підвищення інтересу до вивчення математики;
- розвиток пізнавальної діяльності;
- формування необхідності, відповідальності, креативності.

Розпочався тиждень математики з ознайомлення із планом заходів. Заходи сплановані чітко, підготовлені цікаві різноманітні завдання, які враховували вікові особливості та рівень підготовки учнів. Під час проведення заходів використовувалися різні форми і  методи роботи. 
Протягом тижня в коридорі ліцею проходила виставка аплікацій з геометричних фігур (танграм) «У світі математики», яку організували учні 5-7 класів з вчителями математики Мінчук Т.М. та Жук М.В. Учні 9-х класів разом з вчителем Гурінчук Л.С. написали есе «Математика в моєму житті», в якому розмірковували про важливість знань з математики в повсякденному житті кожної людини.
14 березня учні ліцею разом з усім світом відзначали Міжнародний день числа Пі. Цьому числу вдавалося протягом тисячоліть тримати в полоні думки і почуття не тільки математиків та астрономів, але і філософів і художників.
В цей день учні 5-7 класів розмальовували розмальовки «Магічне число π».
Учні 9-х класів та Гурінчук Л.С., вчитель математики, провели Математичний журнал «Число π – число хаосу чи гармонії», зазирнули у більш як 4 тисячолітню історію цієї константи: мандруючи від Вавілону до сьогодення, відчули велич математики, почули як звучить число Пі, побачили, яким видовищним воно є, занурилися у незвіданий світ кола, поринули у вир формул, навіть, спробували експериментально  перевірити істинність значення Пі та встановити власні рекорди по запам’ятовуванню знаків цього числа.
Так, як учні 10-11 класів навчалися цього тижня дистанційно, тому Жук М.В., вчитель математики, 15 березня організувала для них онлайн-вікторину «З чого усе починалося…». 
Цього ж дня, з метою розвивати логічне мислення учнів, увагу, пам'ять, швидкість реакції, кмітливість, допитливість, уміння знаходити вихід у складних ситуаціях і нестандартно підходити до вирішення проблем; виховувати вміння працювати у команді; підвищувати інтерес до математики учні 7 класів  взяли участь в "Математичній вікторині", яку провела вчитель математики  Жук Марина Валентинівна.
Майстри орігамі кажуть, що паперові скульптури потрібно створювати лише в хорошому настрої, адже орігамі зберігають частинку душі людини, яка їх зробила, та передають її енергетику адресату. Час в укритті можна використовувати з користю для дітей. Не зважаючи на повітряну тривогу, вчитель математики Мінчук Т.М., 16 березня організувала майстер-клас «Виготовлення фігурок тварин в техніці орігамі» для учнів 5-Б класу.
Для учнів 6-А класу вчитель Мінчук Т.М. провела конкурс знавців математики «Математичний експрес», під час якого учні демонстрували знання не тільки з математики, а й із загальної ерудиції, вміння швидко складати слова, пов’язані з математикою, з поданих літер, розгадувати ребуси, виконувати завдання «хто швидше?», а також творчі завдання.
На завершення тижня в соціальній мережі ФБ в групі «Тріскинський ліцей» було проведено інтернет-фестиваль відеороликів-декламацій «Математика у віршах», до якого долучилися учні 5-11 класів.
Дипломами, грамотами та подяками відзначено переможців та активних учасників заходів тижня математики. Але найкращою оцінкою для вчителів стали слова подяки від учнів за цікаво проведений час.Більше фото тут...
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.